МОЖЛИВОСТІ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПОЛТАВЩИНИ ЗА РАХУНОК «ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ»

Наталія Віталівна Касьянова, Оксана Костянтинівна Біленко

Анотація


У науковій статті було проведено аналіз динаміки туристичних потоків України, виплати заробітної плати за останні декілька років та витрати на відпочинок. Розглянуті можливості поліпшення економічного розвитку за рахунок «зеленого туризму» на прикладі Полтавської області, при незначному вкладі коштів держави. Зроблено висновки про те, що на сьогоднішній день існує можливість не тільки збільшити бюджет регіону а й покращити розвиток самого регіону. Запропоновані реальні варіанти для розгляду та впровадження підкріплені як статистичними даними так і власними прорахунками. Обґрунтовано напрямки проведення можливого збільшення резервів заробітної плати виходячи з аналізу показників об’єкта дослідження.

Повний текст:

PDF

Посилання


Международный туризм суверенно продвигается к преодолениюмиллиардногорубежа в конце 2012 года[Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://media.unwto.org/ru/press-release/2012-09-19/mezhdunarodnyi-turizm-uverenno-prodvigaetsya-k-preodoleniyu-milliardnogo-ru

Статистична інформація / Державний комітет статистики України. –Режим доступу до сайту : http// www.ukrstat.gov.ua.

Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua

Офіційний сайт Державної служби туризму і курортів [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.tourism.gov.ua

Астана Зіемеле. Аналіз сучасного стану та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Україні // Туризм сільський зелений. – 2004. - № 1. – с.8-13.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.